Ибра с най-красив гол в груповата фаза на Шампионска лига

15108

Третото попадение на Златан Ибрахимович в мрежата на белгийския "Андерлехт" бе определено за най-красиво в груповата фаза на Шампионска лига. Голът е част от разгромното гостуване на "ПСЖ" в Белгия, където французите се наложиха с 5:0. Четири от тези попадения бяха дело именно на Ибрахимович.

При втората им среща белгийците се представиха далеч по-добре и измъкнаха точка след 1:1.

Ибрахимович: Аплодисментите ми не бяха за Роналдо

Шведът обясни, че аплодисментите му след третия гол на Роналдо в баража не са били за португалеца. Камерите хвана как нападателят на "...

При въпросното попадение шведът без никаква подготовка изстреля истинска бомба от 25 метра в 35-ата минута на мача. "Повече от всичко ми хареса моя трети гол", сподели 32-годишният таран след мача. "Стрелях в точния момент и топката се озова в мрежата. Мисля, че да се нанесе добър удар от такава позиция беше много трудно", пише БГНЕС.