Италия оглави групата ни за Евро 2016

5046

Италия оглави класирането в групата ни за Евро 2016. "Адзурите" победиха с 1:0 Малта у дома.

Успехът бе постигнат без убедителна игра срещу аутсайдера. Победното попадение падна в 70-ата минута и бе дело на Грациано Пеле. В ситуацията останаха съмнения, че нападателят е вкарал с ръка.

Борислав Михайлов: Няма виновни, това е нивото на отбора

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов коментира загубата от Норвегия с 0:1 и заяви, че няма виновни и просто това е...

Шест минути преди края на редовното време Малта можеше шокиращо да изравни. Ефионг се измъкна зад защитата и стреля над излезлия Буфон, но нацели гредата. Същевременно той обаче бе в засада.

Така Италия вече има 15 точки в актива си, докато вторият Хърватия - 14. Норвегия е трети с 2 точки по-малко, а България заема четвърта позиция с 8 точки.

Всички подробности четете в Sportline.bg.