Манчестър Юнайтед с първа победа в ШЛ след обрат срещу Волфсбург

6041

Манчестър Юнайтед постигна първа победа в групите на ШЛ този сезон. "Червените дяволи" стигнаха до трите точки, след като направиха обрат срещу Волфсбург и победиха с 2:1 на "Олд Трафорд".

Германците поведоха още в 4-та минута с попадение на Даниел Калиджури. В 34-та минута Хуан Мата изравни от дузпа, а в 52-та Крис Смолинг оформи крайния резултат.

Роналдо продължава с рекордите, Реал (Мадрид) с очаквана победа

Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо отбеляза два гола в двубоя на Реал Мадрид срещу Малмьо. "Белия балет" победи с 2:0 в мач ...

В 75-ата минута Волфсбург можеше и да стигне до втори гол. Данте стреля и се получи коварен рикошет, но Рууни успя да избие малко пред голлинията. До края на двубоя гостите продължаваха да атакуват, но Юнайтед успя да запази резултата.

Всички подробности вижте в Sportline.bg.