Перу се окичи с бронз на Копа Америка

14104
Снимка: Gulliver/Getty Images

Отборът на Перу се поздрави с бронзовите медали в тазгодишното издание на Копа Америка, след като надделя в мача за третото място с 2:0 над Парагвай.

Първият гол падна три минути след почивката, когато след корнер бранител на тима на Парагвай не изчисти добре топката и Андре Карильо от границата на наказателното поле я прати във вратата на съперника.

Бербатов не липсва на френските фенове

Френското издание "Франс Футбол" пусна допитване до читателите си, в което ги пита кой от футболистите, напуснали Лига 1 това лято, им ...

Точка на спора сложи Хосе Паоло Гереро с попадение минута преди края на редовното време.

Във финала на турнира ще спорят домакините от Чили и Аржентина тази вечер от 23:00 ч. българско време.