Роналдо продължава с рекордите, Реал (Мадрид) с очаквана победа

4786

Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо отбеляза два гола в двубоя на Реал Мадрид срещу Малмьо. "Белия балет" победи с 2:0 в мач от груповата фаза в Шампионска лига.

Роналдо вече има 501 гола в своята кариера. За Реал Мадрид португалецът вече има забележителните 323 гола,с което достигна рекорда на Раул.

Като цяло в мача Реал доминираше, но не успя да успокои играта с втори гол и той стана факт чак в 90-та минута. Първото попадение Роналдо отбеляза в 29-та минута след подаване на Иско.

В 78-ата минута защитникът на домакините Йошимар Йотун  получи втори жълт картон, оставяйки шведския тим с човек по-малко.

Документалният филм за Кристиано Роналдо е съвсем близо до своята премиера и по този повод най-накрая излезе официалният трейлър на емо...