Изхвъриха Манчестър Юнайтед от Шампионска лига

8422

Манчестър Юнайтед отпадна от Шампионска лига, след като тази вечер загуби с 3:2 гостуването си на Волфсбург в Шампионска лига. В другия двубой ПСВ спечели с 2:1 срещу ЦСКА (Москва) и по този начин спечели второто място, изхвърляйки "червените дяволи" от надпреварата.

Още в 9' Антони Марсиал даде аванс на своите, но до края на полувремето Налдо (14) и Виейриня (30) обърнаха развоя в полза на "вълците".

Манчестър Юнайтед готви нов голям трансферен удар

След като през миналото лято "Манчестър Юнайтед" хвърли колосална сума за нов нападател - Антони Марсиал, сега "червените дяволи" се го...

След почивката имаше куп положения в полза на "червените дяволи", които те не реализираха, но в крайна сметка в 81' падна изравнителен гол. Това стори Гилавоги, който си отбеляза автогол. Още в ответната атака обаче домакините реализираха отново от корнер чрез Налдо и се бетонираха на първото място.

Волфсбург събра актив от 12 точки, с което изпревари с 2 пункта ПСВ. "Червените дяволи" с актив от 8 точки ще играят в Лига Европа.