Реал взе преднина срещу Валенсия за Купата на краля

7412

Отборът на "Реал Мадрид" победи с 2:0 Валенсия в първи мач от четвъртфиналите за Купата на краля. Интересен факт е, че двата отбора играят за първенство тази неделя от 22:00 часа българско време, а срещата е включена в програмата на "Лаком за гол".

Резултатът стана 1:0 с гол на Карим Бензема в 37-та минута след добра контраатака, в която Есиен изнесе топката, Кедира подаде към Бензема и французинът не пропусна, пише БГНЕС. Второто попадение за Реал Мадрид стана факт през второто полувреме. В 73-та минута Ди Мария подаде на Коентрао, който центрира в наказателното поле и вратарят на гостите Гуардаро си отбеляза автогол. Атаките на "Реал" не спираха през целия мач, но въпреки това повече голове в срещата не паднаха.

Реваншът е следващта сряда, 22 януари, от 22:30 часа българско време.

Валенсия сломи Севиля, Реал продължава да буксува

В дербито на вечерта в испанското първенство тимът на "Валенсия" се наложи с 2:0 над "Севиля". Така прилепите запазиха шансовете си за ...

Редактор: Ивайло Петров