С общ резултат 9:3 Мексико ще играе в Бразилия

10863
Снимки: Getty Images/Guliver

Още през първата част Пералта направи хеттрик и след 4:2 снощи и 5:1 в първата среща отборът на Мексико отново ще участва на световни финали.

След първата среща бе ясно, че всякакви надежди за Нова Зеландия са само мираж, но все пак се очакваше от тях да се представят по-достойно поне в реванша. Това обаче не се случи, особено след като Пералта разстреля вратата на съперниците си три последователни пъти в 14-та, 29-та и 33-та минута.

Мексико и Уругвай с разгроми

Може да се каже, че Уругвай и Мексико са вече на световното по футбол в Бразилия, след като вчера разгромиха противниците си. В зона CO...

Домакините от Нова Зеландия стигнаха до две късни попадения чрез Крис Джеймс и Рори Фалън, но последната дума имаха мексиканците, които в 86-та минута оформиха крайното 4:2 с гол на Карлос Алберто Пеня и общия разгромен резултат 9:3 се класира за 6-ти пореден и общо 15-ти път на световни финали в своята история.